Lenovo Accessories Folio Case Idea Tab Pro Gen2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 26,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Maximum screen size compatibility: | 13.0 " |
| Colour: | Luna Grey |
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.38 kg |
| Gross width (mm): | 196.00 mm |
| Net weight: | 0.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Maximum screen size compatibility: | 13.0 " |
| Colour: | Luna Grey |