Lenovo Accessories Folio Case for Yoga Tab (Grey)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZG38C07678
Prekės kodas (MPN): ZG38C07678
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 36,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 193 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 46.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 193 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |