Lenovo A105 24 23.8 FHD AMD R5 40/8GB/256GB/AMD Radeon 610M/WIN11 Home/ENG kbd/Cloud Grey/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): F0JS003VNY
Prekės kodas (MPN): F0JS003VNY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 16 vnt. 2026-07-23 - / 16 vnt. | 1015,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 433.00 mm |
| Gross weight: | 6.11 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 4.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1700.00 g |
| Plastic (No PET): | 130.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.83 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 433.00 mm |
| Gross weight: | 6.11 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 4.28 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1700.00 g |
| Plastic (No PET): | 130.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.83 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |