Lenovo 68.6cm (27") 2560 x 1440 W-LED IPS, 16:9, 350cd/m², 1.073B, 6ms, 178°/178°, 1000:1
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63A2GAT1EU
Prekės kodas (MPN): 63A2GAT1EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | 433,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63A2GAT1EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63A2GAT1EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63A2GAT1EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63A2GAT1EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63A2GAT1EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 68.6 cm (27") |
| Displayresolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 350 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.073 billion colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Pixeldensity: | 109 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 59.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.6 cm |
| Colourgamutstandard: | DCI-P3 |
| Colourgamut: | 95% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15.5 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 23.5° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 26 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 23 W |
| Powerconsumptionmax: | 68 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 611.9 mm |
| Depthwithstand: | 204.5 mm |
| Heightwithstand: | 535.3 mm |
| Weightwithstand: | 6.8 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, USB |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/63A2GAT1EU.pdf |