Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 64A9GAT1EK
Prekės kodas (MPN): 64A9GAT1EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1305,59 € | ||
| S2 | - / - | 1051,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1370.00 mm |
| Gross height (mm): | 850.00 mm |
| Gross weight: | 22.70 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 17.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.80 kg |
| Volume (m3): | 0.22 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkVision E55 LFD 55-inch display offers a visual experience with its 4K UHD resolution and brightness of 400 cd/m². Built with IPS technology and a viewing angle of 178 degrees, this display ensures that every detail is visible from multiple perspectives, making it suitable for collaborative environments. The low blue light technology and TUV Rheinland certifications ensure eye comfort during prolonged use, while features such as picture in picture and picture by picture add versatility for multitasking. Whether for commercial use or interactive communication, this display meets diverse needs with reliable performance. Equipped with an array of connectivity options, including USB-C and HDMI ports, the Lenovo ThinkVision E55 LFD supports flexible installation and use. With a total speaker output of 20 watts, it delivers clear audio alongside visuals. Furthermore, its compliance with EPEAT Silver and ENERGY STAR certification highlights its commitment to energy efficiency, making it a responsible choice for any workspace. Enhance productivity and engagement with this display that seamlessly combines functionality and aesthetics. Funkcijos 4K UHD resolution for clarity 178-degree viewing angle for collaboration Multiple connectivity options including USB-C and HDMI Built-in speakers with 20-watt output power Energy-efficient with EPEAT Silver and ENERGY STAR certifications |
| Gross depth (mm): | 1370.00 mm |
| Gross height (mm): | 850.00 mm |
| Gross weight: | 22.70 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 17.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.80 kg |
| Volume (m3): | 0.22 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkVision E55 LFD 55-inch display offers a visual experience with its 4K UHD resolution and brightness of 400 cd/m². Built with IPS technology and a viewing angle of 178 degrees, this display ensures that every detail is visible from multiple perspectives, making it suitable for collaborative environments. The low blue light technology and TUV Rheinland certifications ensure eye comfort during prolonged use, while features such as picture in picture and picture by picture add versatility for multitasking. Whether for commercial use or interactive communication, this display meets diverse needs with reliable performance. Equipped with an array of connectivity options, including USB-C and HDMI ports, the Lenovo ThinkVision E55 LFD supports flexible installation and use. With a total speaker output of 20 watts, it delivers clear audio alongside visuals. Furthermore, its compliance with EPEAT Silver and ENERGY STAR certification highlights its commitment to energy efficiency, making it a responsible choice for any workspace. Enhance productivity and engagement with this display that seamlessly combines functionality and aesthetics.
Funkcijos
4K UHD resolution for clarity
178-degree viewing angle for collaboration
Multiple connectivity options including USB-C and HDMI
Built-in speakers with 20-watt output power
Energy-efficient with EPEAT Silver and ENERGY STAR certifications