Lenovo 300 Wireless Compact Mouse (Frost Blue) with battery Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): GY51L15679
Prekės kodas (MPN): GY51L15679
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.10 vnt. 2026-05-20 1 / 10 vnt. | - | 11,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 122.30 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 182.40 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 88.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 122.30 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 182.40 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 88.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |