LENOVO 14E A4-9120C/14FHD/8GB/64SSD/CHROME
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 81MH0004MX
Prekės kodas (MPN): 81MH0004MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 512,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Processor model: | AMD A4-9120C (Max. 2.40GHz, 1M, 2C) |
| Processor number of cores: | 2 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Speaker power, w: | 2 x 2.0 |
| Weight, g: | 1480 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Maximum internal memory, gb: | 8 GB |
| Compatible memory cards: | Micro SD |
| Dimensions w x d x h, mm: | 328 x 225 x 17.7 |
| Memory clock speed, mhz: | 1666 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Battery capacity, wh: | 57 |
| Total storage capacity: | 64 GB |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Processor family: | AMD A4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Operating system provided: | Google Chrome |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon R4 |
| Power supply, w: | 45 |
| Camera resolution: | 720p |
| Colour of product: | Grey |
| Docking: | USB-C |
| Fingerprint reader: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Battery runtime (max): | 10 h |
| Glossy display: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Smart card reader: | N/A |
| Optical drive: | No |
| Backlit keyboard: | No |
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Processor model: | AMD A4-9120C (Max. 2.40GHz, 1M, 2C) |
| Processor number of cores: | 2 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Speaker power, w: | 2 x 2.0 |
| Weight, g: | 1480 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Maximum internal memory, gb: | 8 GB |
| Compatible memory cards: | Micro SD |
| Dimensions w x d x h, mm: | 328 x 225 x 17.7 |
| Memory clock speed, mhz: | 1666 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Battery capacity, wh: | 57 |
| Total storage capacity: | 64 GB |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Processor family: | AMD A4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Operating system provided: | Google Chrome |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon R4 |
| Power supply, w: | 45 |
| Camera resolution: | 720p |
| Colour of product: | Grey |
| Docking: | USB-C |
| Fingerprint reader: | No |
| Built-in camera: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Battery runtime (max): | 10 h |
| Glossy display: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Smart card reader: | N/A |
| Optical drive: | No |
| Backlit keyboard: | No |