Lenovo | Warranty 36 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1140,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 940.00 mm |
| Gross height (mm): | 475.00 mm |
| Gross weight: | 14.60 kg |
| Gross width (mm): | 282.00 mm |
| Net weight: | 8.70 kg |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.90 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Height adjustment: | Yes |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 940.00 mm |
| Gross height (mm): | 475.00 mm |
| Gross weight: | 14.60 kg |
| Gross width (mm): | 282.00 mm |
| Net weight: | 8.70 kg |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.90 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Height adjustment: | Yes |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |