Lenovo | ThinkVision E65 LFD | 64.5 " | Landscape | Windows | 400 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1714,57 € | ||
| S2 | - / - | 1401,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 188.00 mm |
| Gross height (mm): | 945.00 mm |
| Gross weight: | 31.40 kg |
| Gross width (mm): | 1620.00 mm |
| Net weight: | 25.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 6.30 kg |
| Volume (m3): | 0.29 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 6 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 300x300 mm |
| Colour of product: | Black |
| Diagonal: | 64.5 " |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | ThinkVision E65 LFD |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Operating system version: | 10, 11 |
| Placement (L/P): | Landscape |
| Operating system: | Windows |
| Signage product family: | Display |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkVision E65 LFD offers a 65-inch LED-backlit LCD flat panel display with a resolution of 3840 x 2160, providing clear and vibrant visuals for any commercial environment. Featuring a brightness of 400 cd/m² and a contrast ratio of 5000:1, this display enhances image quality, making it suitable for interactive communication. The IPS technology delivers wide viewing angles of up to 178° degrees, ensuring that the content remains vivid from any position in the room. Equipped with Lenovo ThinkColour support and a versatile set of connectivity options, including USB-C with Power Delivery, HDMI, and DisplayPort, the E65 LFD integrates into various setups. The built-in speaker system delivers a total output power of 20 watts, providing an audio experience for presentations and media. With features like Low Blue Light Technology and energy efficiency certifications such as EPEAT Silver and ENERGY STAR, the Lenovo ThinkVision E65 LFD is a comprehensive solution for any business need, ensuring both functionality and comfort. Funkcijos 65-inch 4K UHD display for image clarity Wide viewing angles of 178° for flexibility in visibility Robust connectivity options including HDMI, USB-C, and DisplayPort Integrated speaker system with 20-watt output for audio EPEAT Silver and ENERGY STAR certified for efficiency |
| Gross depth (mm): | 188.00 mm |
| Gross height (mm): | 945.00 mm |
| Gross weight: | 31.40 kg |
| Gross width (mm): | 1620.00 mm |
| Net weight: | 25.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6000.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 6.30 kg |
| Volume (m3): | 0.29 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 6 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 300x300 mm |
| Colour of product: | Black |
| Diagonal: | 64.5 " |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | ThinkVision E65 LFD |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Operating system version: | 10, 11 |
| Placement (L/P): | Landscape |
| Operating system: | Windows |
| Signage product family: | Display |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkVision E65 LFD offers a 65-inch LED-backlit LCD flat panel display with a resolution of 3840 x 2160, providing clear and vibrant visuals for any commercial environment. Featuring a brightness of 400 cd/m² and a contrast ratio of 5000:1, this display enhances image quality, making it suitable for interactive communication. The IPS technology delivers wide viewing angles of up to 178° degrees, ensuring that the content remains vivid from any position in the room.
Equipped with Lenovo ThinkColour support and a versatile set of connectivity options, including USB-C with Power Delivery, HDMI, and DisplayPort, the E65 LFD integrates into various setups. The built-in speaker system delivers a total output power of 20 watts, providing an audio experience for presentations and media. With features like Low Blue Light Technology and energy efficiency certifications such as EPEAT Silver and ENERGY STAR, the Lenovo ThinkVision E65 LFD is a comprehensive solution for any business need, ensuring both functionality and comfort.
Funkcijos
65-inch 4K UHD display for image clarity
Wide viewing angles of 178° for flexibility in visibility
Robust connectivity options including HDMI, USB-C, and DisplayPort
Integrated speaker system with 20-watt output for audio
EPEAT Silver and ENERGY STAR certified for efficiency