Lenovo | ThinkPad X1 2-in-1 G10 Aura Edition | Grey | 14 " | IPS | Touchscreen | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core Ultra 7 | 258V | 32 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 3396,28 € | ||
| S5 | - / - | 3333,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 313.00 mm |
| Gross height (mm): | 18.00 mm |
| Gross weight: | 1.88 kg |
| Gross width (mm): | 218.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi: | Yes |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics 140V |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Nordic |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 258V |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | X1 2-in-1 G10 Aura Edition |
| Producer product family: | ThinkPad |
| Battery capacity (Watt hours): | 57 Wh |
| WWAN: | LTE Upgradable |
| Warranty: | Premier |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 532 pc(s) |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Grey |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Camera: | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes (Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Panel type: | IPS |
| Gross depth (mm): | 313.00 mm |
| Gross height (mm): | 18.00 mm |
| Gross weight: | 1.88 kg |
| Gross width (mm): | 218.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi: | Yes |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics 140V |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Nordic |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 258V |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | X1 2-in-1 G10 Aura Edition |
| Producer product family: | ThinkPad |
| Battery capacity (Watt hours): | 57 Wh |
| WWAN: | LTE Upgradable |
| Warranty: | Premier |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 532 pc(s) |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Colour of product: | Grey |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Camera: | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe |
| Memory clock speed: | 8533 MHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader: | Yes (Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Panel type: | IPS |