Lenovo | Gaming Headset | Legion H600 | Over-Ear | Built-in microphone | 2.4 GHz wireless, 3.5 mm audio jack
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 84,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 103.00 mm |
| Gross weight: | 0.76 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 67.20 g |
| Plastic (No PET): | 42.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour of product: | Stingray |
| Headphone sensitivity: | 105 ± 3 dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20-20.000 Hz |
| USB charging port: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | Legion H600 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Connector type: | 2.4 GHz wireless, 3.5 mm audio jack |
| Built-in microphone: | Yes |
| Other features: | Play Time: 20 h |
| Audio input: | 4 - Pole 3.5 mm or 2.4GHz wireless |
| Control: | Volume up/down; Power button; Flip to mute |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Battery capacity: | 1200 mAh |
| Working distance: | 10 m |
| Charging time: | 2.5 h |
| Palette Qty: | 430 pc(s) |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 103.00 mm |
| Gross weight: | 0.76 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 67.20 g |
| Plastic (No PET): | 42.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Colour of product: | Stingray |
| Headphone sensitivity: | 105 ± 3 dB |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20-20.000 Hz |
| USB charging port: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Producer product name: | Legion H600 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Noise canceling: | No |
| Connector type: | 2.4 GHz wireless, 3.5 mm audio jack |
| Built-in microphone: | Yes |
| Other features: | Play Time: 20 h |
| Audio input: | 4 - Pole 3.5 mm or 2.4GHz wireless |
| Control: | Volume up/down; Power button; Flip to mute |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Battery capacity: | 1200 mAh |
| Working distance: | 10 m |
| Charging time: | 2.5 h |
| Palette Qty: | 430 pc(s) |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |