Lenovo | Compact Mouse with battery | 300 | Wireless | Arctic Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 13,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 122.30 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.608 kg |
| Gross width (mm): | 182.40 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 88 g |
| Tare weight (kg): | 0.088 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | 300 |
| Producer product family: | Compact Mouse with battery |
| Device type: | Wireless |
| Colour of product: | Arctic Grey |
| Number of batteries supported: | 1 x AA |
| Sensors: | Optical |
| Buttons: | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1033 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 122.30 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.608 kg |
| Gross width (mm): | 182.40 mm |
| Net weight: | 0.52 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 88 g |
| Tare weight (kg): | 0.088 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | 300 |
| Producer product family: | Compact Mouse with battery |
| Device type: | Wireless |
| Colour of product: | Arctic Grey |
| Number of batteries supported: | 1 x AA |
| Sensors: | Optical |
| Buttons: | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1033 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |