LANBERG switch rack 19inch 24-port 1GB
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): RSGE-24
Prekės kodas (MPN): RSGE-24
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 89,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg RSGE-24 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 48 Gbps |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Features: | Flow control, VLAN support, 2KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 1.4 kg |
Aprašymas The switch is an essential active networking device in any Ethernet infrastructure structure using transmission through structural cabling. RSGE-24 is dedicated to all installations: home, business, low-voltage, surveillance, IP, VoIP, cable TV networks. Its proper housing and included mounting ears allow for installation in server cabinets. The available features allow for versatile use in any configuration, bus topology, and microchip used to ensure Gigabit Ethernet speed. All this makes the switch dedicated for use in demanding and wide area networks. Funkcijos Extend mode up to 250 meters Port isolation feature - VLAN 2 kV ESD protection |
| Product description: | Lanberg RSGE-24 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 24 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 48 Gbps |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Features: | Flow control, VLAN support, 2KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 1.4 kg |
Aprašymas
The switch is an essential active networking device in any Ethernet infrastructure structure using transmission through structural cabling. RSGE-24 is dedicated to all installations: home, business, low-voltage, surveillance, IP, VoIP, cable TV networks. Its proper housing and included mounting ears allow for installation in server cabinets. The available features allow for versatile use in any configuration, bus topology, and microchip used to ensure Gigabit Ethernet speed. All this makes the switch dedicated for use in demanding and wide area networks.
Funkcijos
Extend mode up to 250 meters
Port isolation feature - VLAN
2 kV ESD protection