LANBERG switch rack 10inch/19inch 16-p
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): RSGE-16
Prekės kodas (MPN): RSGE-16
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 72,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg RSGE-16 - switch - 16 ports - unmanaged - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 16 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 16 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 32 Gbps |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Features: | Flow control, VLAN support, 2KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 840 g |
LANBERG switch rack 10inch/19inch 16-port 1GB RSGE-16 unmanaged |
| Product description: | Lanberg RSGE-16 - switch - 16 ports - unmanaged - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 16 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | Rack-mountable 1U |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 16 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 32 Gbps |
| Mac address table size: | 8K entries |
| Features: | Flow control, VLAN support, 2KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Weight: | 840 g |
LANBERG switch rack 10inch/19inch 16-port 1GB RSGE-16 unmanaged