Lanberg Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Fast Ethernet Din Rail at 30W metal clips | DIN-FE4-AT-30W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 19,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 85.00 mm |
| Gross height (mm): | 31.00 mm |
| Gross weight: | 0.077 kg |
| Gross width (mm): | 63.00 mm |
| Net weight: | 0.058 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.3 g |
| Plastic (No PET): | 3.8 g |
| Tare weight (kg): | 0.019 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | DIN-FE4-AT-30W |
| POE: | PoE++ |
| Palette Qty: | 5205 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 85.00 mm |
| Gross height (mm): | 31.00 mm |
| Gross weight: | 0.077 kg |
| Gross width (mm): | 63.00 mm |
| Net weight: | 0.058 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.3 g |
| Plastic (No PET): | 3.8 g |
| Tare weight (kg): | 0.019 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | DIN-FE4-AT-30W |
| POE: | PoE++ |
| Palette Qty: | 5205 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |