LANBERG switch PoE desktop 5-port 1GB
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): DSP3-1005-60W
Prekės kodas (MPN): DSP3-1005-60W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 40,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg DSP3-1005 - switch - 5 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 5 ports - unmanaged |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 60 W |
| Performance: | Switching bandwidth: 10 Gbps |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex mode, full duplex mode, wall mou |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.3 cm x 6.57 cm x 2.23 cm |
LANBERG switch PoE desktop 5-port 1GB 4 ports PoE 30W/port max 60W DSP3-1005-60W unmanaged |
| Product description: | Lanberg DSP3-1005 - switch - 5 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 5 ports - unmanaged |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 60 W |
| Performance: | Switching bandwidth: 10 Gbps |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex mode, full duplex mode, wall mou |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.3 cm x 6.57 cm x 2.23 cm |
LANBERG switch PoE desktop 5-port 1GB 4 ports PoE 30W/port max 60W DSP3-1005-60W unmanaged