Lanberg Switch PoE 4xBT 4xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet | ILFE-8P-1GE-1S-120 | Unmanaged | Din rail, Rack
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 65,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 78.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 202.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Din rail, Rack |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ILFE-8P-1GE-1S-120 |
| Producer product family: | Switch PoE 4xBT 4xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Palette Qty: | 238 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 78.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 202.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Din rail, Rack |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ILFE-8P-1GE-1S-120 |
| Producer product family: | Switch PoE 4xBT 4xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Palette Qty: | 238 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |