Lanberg Switch PoE 1xBT 3xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet | ILFE-4P-1GE-1S-90
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 48,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 174.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.93 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 115.20 g |
| Plastic (No PET): | 28.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ILFE-4P-1GE-1S-90 |
| Producer product family: | Switch PoE 1xBT 3xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Palette Qty: | 378 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 174.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.93 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 115.20 g |
| Plastic (No PET): | 28.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | ILFE-4P-1GE-1S-90 |
| Producer product family: | Switch PoE 1xBT 3xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Palette Qty: | 378 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |