LANBERG switch PoE 19inch 6-port 100MB
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): RSFE-4P-2FE-60
Prekės kodas (MPN): RSFE-4P-2FE-60
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 32,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg RSFE-4P-2FE-60 - switch - 6 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 6 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | 1U |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 2 x 10/100 (uplink) + 4 x 10/100 (PoE+) |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 60 W |
| Performance: | Switching bandwidth: 1.2 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, 4KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 11.8 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 730 g |
LANBERG switch PoE 19inch 6-port 100MB 4 ports PoE 30W/port max 60W DSP3-0105-60W unmanaged |
| Product description: | Lanberg RSFE-4P-2FE-60 - switch - 6 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 6 ports - unmanaged |
| Enclosure type: | 1U |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 2 x 10/100 (uplink) + 4 x 10/100 (PoE+) |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 60 W |
| Performance: | Switching bandwidth: 1.2 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, 4KV ESD Protector |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 11.8 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 730 g |
LANBERG switch PoE 19inch 6-port 100MB 4 ports PoE 30W/port max 60W DSP3-0105-60W unmanaged