LANBERG switch DSP2-1008-12V 8-port
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): DSP2-1008-12V
Prekės kodas (MPN): DSP2-1008-12V
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 20,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg DSP2-1008-12V - switch - 8 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 8 ports - unmanaged |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 16 Gbps |
| Mac address table size: | 4K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, half duplex mode, full du |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 13.7 cm x 8.9 cm x 2.8 cm |
| Weight: | 240 g |
LANBERG switch DSP2-1008-12V 8-port 1Gbps 12v |
| Product description: | Lanberg DSP2-1008-12V - switch - 8 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 8 ports - unmanaged |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100/1000 |
| Performance: | Switching bandwidth: 16 Gbps |
| Mac address table size: | 4K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, half duplex mode, full du |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 13.7 cm x 8.9 cm x 2.8 cm |
| Weight: | 240 g |
LANBERG switch DSP2-1008-12V 8-port 1Gbps 12v