Lanberg Switch 8x1GB/s Unmanagment Gigabit Ethernet Desktop 12V metal case | DSM1-1008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 25,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 95.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 44.00 g |
| Plastic (No PET): | 11.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | DSM1-1008 |
| Palette Qty: | 965 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 95.00 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 44.00 g |
| Plastic (No PET): | 11.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | DSM1-1008 |
| Palette Qty: | 965 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |