Lanberg Switch 5x1GB/s Unmanagment Gigabit Ethernet Desktop 12V metal case | DSM1-1005 | Unmanaged | Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 18,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Paper/Pasteboard: | 35.20 g |
| Plastic (No PET): | 8.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | DSM1-1005 |
| Palette Qty: | 1219 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Paper/Pasteboard: | 35.20 g |
| Plastic (No PET): | 8.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lanberg |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| Producer product name: | DSM1-1005 |
| Palette Qty: | 1219 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |