LANBERG PPU6-9012-S Patch Panel
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): PPU6-9012-S
Prekės kodas (MPN): PPU6-9012-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 10,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg PPU6-9012-S - patch panel - 1U - 10" |
| Product type: | Patch panel - CAT 6 - RJ-45 X 12 |
| Placing / mounting: | Rack mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 21.5 cm x 3.25 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 270 g |
| Product material: | Metal |
| Colour: | RAL 7035, grey |
| Port qty: | 12 ports |
| Height (rack units): | 1U |
Aprašymas This particular patch panel is designed to use in main and secondary distribution points of fast telecommunications systems. It is a passive part of structured cabling used for termination and organization of twisted-pair cables within 10" rack cabinets. Patch panels is equipped with 12 unshielded RJ-45 ports category 6. Use of IDC/LSA connectors, provides fast and easy installation. Funkcijos 12 unshielded RJ-45 ports (category 6) Ports identification in the form of numbered fields Designed for 10" rack cabinets |
| Product description: | Lanberg PPU6-9012-S - patch panel - 1U - 10" |
| Product type: | Patch panel - CAT 6 - RJ-45 X 12 |
| Placing / mounting: | Rack mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 21.5 cm x 3.25 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 270 g |
| Product material: | Metal |
| Colour: | RAL 7035, grey |
| Port qty: | 12 ports |
| Height (rack units): | 1U |
Aprašymas
This particular patch panel is designed to use in main and secondary distribution points of fast telecommunications systems.
It is a passive part of structured cabling used for termination and organization of twisted-pair cables within 10" rack cabinets. Patch panels is equipped with 12 unshielded RJ-45 ports category 6.
Use of IDC/LSA connectors, provides fast and easy installation.
Funkcijos
12 unshielded RJ-45 ports (category 6)
Ports identification in the form of numbered fields
Designed for 10" rack cabinets