LANBERG patch panel blank 12 port 1U
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): PPKS-9112-B
Prekės kodas (MPN): PPKS-9112-B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 6,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg PPKS-9112-B - patch panel (blank) - 1U - 10" |
| Product type: | Patch panel (blank) |
| Placing / mounting: | Rack mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 25.4 cm x 9.93 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 390 g |
| Product material: | Metal |
| Colour: | Black |
| Port qty: | 12 ports |
| Height (rack units): | 1U |
Aprašymas Lanberg's blank patch panel is designed to be fitted with keystone modules, both network-related like RJ45, RJ11, RJ12, as well as, for audo-video-data eg. HDMI, USB, F, BNC etc. Funkcijos Modular 10" blank patch panel for keystone installation Possibility to place up to 12 keystone modules Fast, simple assembly Metal housing |
| Product description: | Lanberg PPKS-9112-B - patch panel (blank) - 1U - 10" |
| Product type: | Patch panel (blank) |
| Placing / mounting: | Rack mountable |
| Dimensions (wxdxh): | 25.4 cm x 9.93 cm x 4.445 cm |
| Weight: | 390 g |
| Product material: | Metal |
| Colour: | Black |
| Port qty: | 12 ports |
| Height (rack units): | 1U |
Aprašymas
Lanberg's blank patch panel is designed to be fitted with keystone modules, both network-related like RJ45, RJ11, RJ12, as well as, for audo-video-data eg. HDMI, USB, F, BNC etc.
Funkcijos
Modular 10" blank patch panel for keystone installation
Possibility to place up to 12 keystone modules
Fast, simple assembly
Metal housing