LANBERG HDMI M/M v2.1 cable 1.8m 8K 60Hz
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): CA-HDMI-30CU-0018-BK
Prekės kodas (MPN): CA-HDMI-30CU-0018-BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 6,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg HDMI cable - 1.8 m |
| Cable: | Ultra High Speed - HDMI cable |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Length: | 1.8 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | HDMI - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Features: | 8K60Hz support, 5K120Hz support, 4K240Hz support |
Funkcijos Connectors - HDMI-A 19 pin male HDMI specification - Ultra High Speed HDMI Connector housing - ABS electroplated with silver Wire material - pure copper Gold-plated connectors Braiding - rubber |
| Product description: | Lanberg HDMI cable - 1.8 m |
| Cable: | Ultra High Speed - HDMI cable |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Length: | 1.8 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | HDMI - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Features: | 8K60Hz support, 5K120Hz support, 4K240Hz support |
Funkcijos
Connectors - HDMI-A 19 pin male
HDMI specification - Ultra High Speed HDMI
Connector housing - ABS electroplated with silver
Wire material - pure copper
Gold-plated connectors
Braiding - rubber