LANBERG DSP1-0108 Switch DSP1-01
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): DSP1-0108
Prekės kodas (MPN): DSP1-0108
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 16,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg DSP1-0108 - switch - 8 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 8 ports - unmanaged |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100 |
| Performance: | Switching bandwidth: 1.6 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, wall mountable, plastic h |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 12.4 cm x 5.9 cm x 2.3 cm |
| Weight: | 130 g |
LANBERG DSP1-0108 Switch DSP1-0108 8-Port 100MB/S Desktop |
| Product description: | Lanberg DSP1-0108 - switch - 8 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 8 ports - unmanaged |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 8 x 10/100 |
| Performance: | Switching bandwidth: 1.6 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, wall mountable, plastic h |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 12.4 cm x 5.9 cm x 2.3 cm |
| Weight: | 130 g |
LANBERG DSP1-0108 Switch DSP1-0108 8-Port 100MB/S Desktop