LANBERG DSP1-0105 Switch DSP1-01
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): DSP1-0105
Prekės kodas (MPN): DSP1-0105
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 10,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg DSP1-0105 - switch - 5 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 5 ports - unmanaged |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100 |
| Performance: | Switching bandwidth: 1 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, wall mountable, plastic h |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 8.2 cm x 5.2 cm x 2.2 cm |
| Weight: | 100 g |
LANBERG DSP1-0105 Switch DSP1-0105 5-Port 100MB/S Desktop |
| Product description: | Lanberg DSP1-0105 - switch - 5 ports - unmanaged |
| Device type: | Switch - 5 ports - unmanaged |
| Subtype: | Fast Ethernet |
| Ports: | 5 x 10/100 |
| Performance: | Switching bandwidth: 1 Gbps |
| Mac address table size: | 1K entries |
| Features: | Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, wall mountable, plastic h |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 8.2 cm x 5.2 cm x 2.2 cm |
| Weight: | 100 g |
LANBERG DSP1-0105 Switch DSP1-0105 5-Port 100MB/S Desktop