Lanberg Closed-loop thermostat 10A for rack cabinets with 19" ear and terminal block, gray | Lanberg
Gamintojas: Lanberg
Prekės kodas (MPN): AK-1505-S
Prekės kodas (MPN): AK-1505-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 8,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Palette Qty: | 3214 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Palette Qty: | 3214 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |