Lanberg Closed-loop thermostat 10A for rack cabinets with 19" ear and terminal block, black | Lanberg
Gamintojas: Lanberg
Prekės kodas (MPN): AK-1505-B
Prekės kodas (MPN): AK-1505-B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 7,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 12.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Palette Qty: | 7692 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 12.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Palette Qty: | 7692 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |