LANBERG Cable DP M v1.1->HDMI M 1.8m
Gamintojas: LANBERG
Prekės kodas (MPN): CA-DPHD-11CC-0018-BK
Prekės kodas (MPN): CA-DPHD-11CC-0018-BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 6,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lanberg adapter cable - DisplayPort / HDMI - 1.8 m |
| Cable: | Adapter cable - DisplayPort / HDMI |
| Technology: | Double shielded |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Max output resolution: | 1920 x 1080 - 60 Hz |
| Cable length: | 1.8 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | DisplayPort - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.1 |
| Features: | Copper conductors, NXP PTN3361 chipset, 4.95 Gbps data rate, outer diameter 6mm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Discover the practical solution for your connectivity needs with Lanberg's specially designed cable. This product stands out by offering a direct and efficient connection between devices, facilitated by its one left and one right connector setup. Its durable design not only ensures a stable and reliable connection but also promises longevity, making it an ideal choice for those seeking a dependable solution for their daily requirements. Whether for home or office use, this cable is engineered to meet your connectivity needs with ease and reliability. Funkcijos Seamless device integration with one left and one right connector Built to last with durable construction for extended use |
| Product description: | Lanberg adapter cable - DisplayPort / HDMI - 1.8 m |
| Cable: | Adapter cable - DisplayPort / HDMI |
| Technology: | Double shielded |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Max output resolution: | 1920 x 1080 - 60 Hz |
| Cable length: | 1.8 m |
| Colour: | Black |
| Connector: | DisplayPort - male |
| Connector (second end): | HDMI - male |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.1 |
| Features: | Copper conductors, NXP PTN3361 chipset, 4.95 Gbps data rate, outer diameter 6mm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Discover the practical solution for your connectivity needs with Lanberg's specially designed cable. This product stands out by offering a direct and efficient connection between devices, facilitated by its one left and one right connector setup. Its durable design not only ensures a stable and reliable connection but also promises longevity, making it an ideal choice for those seeking a dependable solution for their daily requirements. Whether for home or office use, this cable is engineered to meet your connectivity needs with ease and reliability.
Funkcijos
Seamless device integration with one left and one right connector
Built to last with durable construction for extended use