Lanberg | Rack cabinet 19" free-standing 27U/600x600 (flat pack) | FF01-6627-12B | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 411,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 1302.00 mm |
| Gross weight: | 67.96 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 64.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3963.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.96 kg |
| Volume (m3): | 0.47 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | FF01-6627-12B |
| Producer product family: | Rack cabinet 19" free-standing 27U/600x600 (flat pack) |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 1302.00 mm |
| Gross weight: | 67.96 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 64.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3963.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.96 kg |
| Volume (m3): | 0.47 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lanberg |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | FF01-6627-12B |
| Producer product family: | Rack cabinet 19" free-standing 27U/600x600 (flat pack) |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |