Koss Wireless Headphones KPH7 Over-ear, Microphone, Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 30,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 208.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 170.94 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 59.20 g |
| Plastic (No PET): | 14.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Special features: | |
| USB charging port: | |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Cable length: | m |
| Producer product name: | KPH7 |
| Producer product family: | Wireless Headphones |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Over-ear |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | Bluetooth 5.0 |
| Frequency range: | 20-20,000 Hz |
| Headphone sensitivity: | dB |
| Bluetooth version: | |
| Device connectivity: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Weight (without cable): | g |
| Box contents: | |
| Playback time: | h |
| Width: | cm |
| Height: | cm |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 208.00 mm |
| Gross weight: | 0.27 kg |
| Gross width (mm): | 170.94 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 59.20 g |
| Plastic (No PET): | 14.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Special features: | |
| USB charging port: | |
| Colour of product: | Black |
| Wireless connection: | Yes |
| Cable length: | m |
| Producer product name: | KPH7 |
| Producer product family: | Wireless Headphones |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Over-ear |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | Bluetooth 5.0 |
| Frequency range: | 20-20,000 Hz |
| Headphone sensitivity: | dB |
| Bluetooth version: | |
| Device connectivity: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Weight (without cable): | g |
| Box contents: | |
| Playback time: | h |
| Width: | cm |
| Height: | cm |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: |