Kingston XS2000 500G External SSD | Kingston
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SXS2000/500G
Prekės kodas (MPN): SXS2000/500G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 38 vnt. 1-5 d.d. 38 / - vnt. | - | 143,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 35.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 12658 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 75.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 35.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 12658 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |