Kingston SSD A400 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA Rev 3.0, Write speed 450 MB/s, Read speed 500 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 32 vnt. 1-5 d.d. 32 / - vnt. | 246,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 10.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Producer product name: | A400 |
| Solid-state drive interface: | SATA Rev 3.0 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth master carton: | 205 mm |
| Gross width master carton: | 138 mm |
| Gross height master carton: | 68 mm |
| Net weight master carton: | 0.23 kg |
| Tare weight master carton: | 0.019 kg |
| Palette Qty: | 9600 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 10.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Producer product name: | A400 |
| Solid-state drive interface: | SATA Rev 3.0 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth master carton: | 205 mm |
| Gross width master carton: | 138 mm |
| Gross height master carton: | 68 mm |
| Net weight master carton: | 0.23 kg |
| Tare weight master carton: | 0.019 kg |
| Palette Qty: | 9600 pc(s) |