Kingston SSD | NV3 | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) | Read speed 6000 MB/s | Write speed 5000 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 370,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 17280 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 5000 MB/s |
| Read speed: | 6000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | NV3 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 17280 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 5000 MB/s |
| Read speed: | 6000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe NVMe Gen 4.0 (x4) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | NV3 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 36 month(s) |