Kingston KC600 256 GB, SSD interface mSATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 550 MB/s
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SKC600MS/256G
Prekės kodas (MPN): SKC600MS/256G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 125,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.10 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 69.85 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Producer product name: | KC600 |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | mSATA |
| SSD form factor: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.10 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 69.85 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Producer product name: | KC600 |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | mSATA |
| SSD form factor: | |
| Warranty: | 36 month(s) |