Kingston KC600 1000 GB, SSD interface mSATA, Write speed 520 MB/s, Read speed 550 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 364,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 46.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 5.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Producer product name: | KC600 |
| Write speed: | 520 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | mSATA |
| Palette Qty: | 66667 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 46.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 5.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Producer product name: | KC600 |
| Write speed: | 520 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | mSATA |
| Palette Qty: | 66667 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |