Kingston KC3000 1024GB PCIe 4.0 SSD
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SKC3000S/1024G
Prekės kodas (MPN): SKC3000S/1024G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 402,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 13.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 32.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 23077 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 13.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 32.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 23077 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |