Kingston Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C | 512 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 950 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 139,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 4320 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 950 MB/s |
| Read speed: | 1050 MB/s |
| Solid-state drive interface: | USB 3.2 Gen 2 |
| Producer product name: | Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 4320 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 950 MB/s |
| Read speed: | 1050 MB/s |
| Solid-state drive interface: | USB 3.2 Gen 2 |
| Producer product name: | Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C |
| Warranty: | 60 month(s) |