Kingston DC600M | 3840 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA Rev. 3.0 | Read speed 560 MB/s | Write speed 530 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1881,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 6993 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 3840 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA Rev. 3.0 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | DC600M |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 6993 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 3840 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA Rev. 3.0 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | DC600M |
| Warranty: | 60 month(s) |