Kingston A400 240 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA, Write speed 350 MB/s, Read speed 500 MB/s
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SA400S37/240G
Prekės kodas (MPN): SA400S37/240G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 102,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.127 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 350 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A400 |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.000188856 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.027 kg |
| Gross depth (mm): | 129 mm |
| Gross width (mm): | 183 mm |
| Gross height (mm): | 8 mm |
| Plastic (No PET): | 14 g |
| Paper/Pasteboard: | 13 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.127 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 350 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A400 |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.000188856 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.027 kg |
| Gross depth (mm): | 129 mm |
| Gross width (mm): | 183 mm |
| Gross height (mm): | 8 mm |
| Plastic (No PET): | 14 g |
| Paper/Pasteboard: | 13 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |