KINGSTON 96GB DDR5 6400MT/s ECC Reg 2Rx4
Gamintojas: KINGSTON
Prekės kodas (MPN): KTL-TS564D4-96G
Prekės kodas (MPN): KTL-TS564D4-96G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
Li mėn.
Li mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 7401,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Kingston - DDR5 - module - 96 GB - DIMM 288-pin / PC5-51200 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 96 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 6400 MT/s (PC5-51200) |
| Latency timings: | CL52 |
| Features: | Registered |
| Voltage: | 1.1 V |
KINGSTON 96GB DDR5 6400MT/s ECC Reg 2Rx4 Module |
| Product description: | Kingston - DDR5 - module - 96 GB - DIMM 288-pin / PC5-51200 - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 96 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 6400 MT/s (PC5-51200) |
| Latency timings: | CL52 |
| Features: | Registered |
| Voltage: | 1.1 V |
KINGSTON 96GB DDR5 6400MT/s ECC Reg 2Rx4 Module