Kingston 1000G XS1000 External SSD
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SXS1000/1000G
Prekės kodas (MPN): SXS1000/1000G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 202,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.027 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.007 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 37037 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.00 mm |
| Gross weight: | 0.027 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.007 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 37037 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |