Kingston 1.92TB DATA CENTER DC600M SATA2.5" SSD
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): SEDC600M/1920G
Prekės kodas (MPN): SEDC600M/1920G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 631,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 7042 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Kingston |
| Palette Qty: | 7042 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |