Kingston | 4 GB | DDR3 | 1600 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
Gamintojas: Kingston
Prekės kodas (MPN): KVR16LS11/4
Prekės kodas (MPN): KVR16LS11/4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 53,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.013 kg |
| Net weight: | 0.005 kg |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| Memory form factor: | 204-pin SODIMM |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| ECC: | No |
| Component for: | Notebook |
| Capacity: | 4 GB |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Registered: | No |
| CAS latency: | CL11 |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00004275 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 20211 pc(s) |
| Producer: | Kingston |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.013 kg |
| Net weight: | 0.005 kg |
| Memory clock speed: | 1600 MHz |
| Memory form factor: | 204-pin SODIMM |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| ECC: | No |
| Component for: | Notebook |
| Capacity: | 4 GB |
| Internal memory type: | DDR3 |
| Registered: | No |
| CAS latency: | CL11 |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00004275 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 20211 pc(s) |
| Producer: | Kingston |