KFA2 PG190 Black RTX 3060 Ti OC LHR 8GB
Gamintojas: KFA2
Prekės kodas (MPN): 36ISL6MD1VQK
Prekės kodas (MPN): 36ISL6MD1VQK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 654,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | KFA2 GeForce RTX 3060 Ti (1-Click OC) LHR - graphics card - GF RTX 3060 Ti - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Boost clock: | 1665 MHz |
| Cuda cores: | 4864 |
| Memory interface: | 256-bit |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.15 cm x 25.65 cm x 13.15 cm |
Aprašymas Equipped with twin 90 mm fans and special practical design for heat dissipation, the exclusive carbon texture and outlook bring out the ultimate coolness of the card. Funkcijos The ultimate play AI-powered performance boost |
| Product description: | KFA2 GeForce RTX 3060 Ti (1-Click OC) LHR - graphics card - GF RTX 3060 Ti - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 14 Gbps |
| Boost clock: | 1665 MHz |
| Cuda cores: | 4864 |
| Memory interface: | 256-bit |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.15 cm x 25.65 cm x 13.15 cm |
Aprašymas
Equipped with twin 90 mm fans and special practical design for heat dissipation, the exclusive carbon texture and outlook bring out the ultimate coolness of the card.
Funkcijos
The ultimate play
AI-powered performance boost