Keychron Q6 HE - US Layout - Gateron Magnetic Nebula - Carbon Black Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): Q6H-M1
Prekės kodas (MPN): Q6H-M1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 282,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/KEYCHRON/Q6H-M1_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/KEYCHRON/Q6H-M1_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Magnetic-mechanical key switch |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keytraveldistance: | 0.1 mm |
| Rollover: | N-key rollover |
| Pollingrate: | 90,1000 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.2 |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | RGB |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Material: | Aluminium |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Detachablecable: | Yes |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 4000 mAh |
| Batterylifemax: | 100 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 137 x 446.01 x 31.09 mm |
| Keyboardweight: | 2.19 kg |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |