KEYCHRON K6 HE SE - US Layout - Gateron Magnetic Nebula - Carbon Black Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K6H-F1
Prekės kodas (MPN): K6H-F1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 154,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/KEYCHRON/K6H-F1_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Magnetic key switch |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | 65% |
| Numerickeypad: | No |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Windowskeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 3.8 mm |
| Actuationforce: | 60 g |
| Pollingrate: | 125,1000 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.2 |
| Onoffswitch: | Yes |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | Brown, Black |
| Material: | ABS synthetics, Aluminium |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Detachablecable: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery, USB |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 4000 mAh |
| Batterylifemax: | 120 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 319.2 x 107.6 x 37.78 mm |
| Keyboardweight: | 810 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |