Keychron K5 Max RGB - US Layout - Hot-Swappable Low Profile Gateron Red Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K5M-H1
Prekės kodas (MPN): K5M-H1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 141,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wired & Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboardkeyprofile: | Low-profile |
| Programmablehotkeys: | Yes |
| Keytraveldistance: | 3.2 mm |
| Rollover: | N-key rollover |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Pollingrate: | 90,1000 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.1 |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Multicolour |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | Black, Grey |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 2000 mAh |
| Batterylifemax: | 95 h |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 424 x 119 x 18.2 mm |
| Keyboardweight: | 720 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |