Keychron K3 Max RGB - US Layout - Hot-Swappable Low Profile Gateron Brown Wireless Keyboard
Gamintojas: KEYCHRON
Prekės kodas (MPN): K3M-H3
Prekės kodas (MPN): K3M-H3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 129,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Universal |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboardkeyswitch: | Mechanical |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | 75% |
| Numerickeypad: | No |
| Keycaps: | Double shot |
| Keycapsmaterial: | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboardkeyprofile: | Low-profile |
| Windowskeys: | Yes |
| Rollover: | N-key rollover |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Pollingrate: | 90,1000 Hz |
| Bluetoothversion: | 5.1 |
| Onoffswitch: | Yes |
| Backlight: | Yes |
| Backlighttype: | RGB LED |
| Backlightcolour: | Multicolour |
| Adjustablebacklight: | Yes |
| Keyboardstyle: | Straight |
| Adjustablekeyboardheight: | Yes |
| Productcolour: | Grey |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Hotswap: | Yes |
| Powersourcetype: | Battery, USB |
| Keyboardbatterytype: | Built-in battery |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 1550 mAh |
| Batterylifemax: | 73 h |
| Rechargeable: | Yes |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | No |
| Operatingtemperaturett: | -10 - 50 °C |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 306 x 116 x 22 mm |
| Keyboardweight: | 525 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Receiverincluded: | Yes |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |